Starcie Legia – Borussia Dortmund już dziś

   • Dziś Legia Warszawa zmierzy się z Borussią Dortmund w meczu grupy F Ligi Mistrzów
  • Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, na boisku będzie można zobaczyć Marca Reusa
  • Skład drużyny Thomasa Tuchela wciąż pozostaje jednak niewiadomą 

Już niebawem Legia Warszawa zmierzy się z Borussią Dortmund w kolejnym meczu grupy F Ligi Mistrzów. Choć czasu do spotkania zostało niewiele, jedenastka Thomasa Tuchela wciąż pozostaje wielką niewiadomą.

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, na boisku będzie można zobaczyć Marca Reusa. Pojawi się on na Signal Iduna Park w Dortmundzie po niemal półrocznej przerwie od biegania, która była spowodowana kontuzjami pachwiny oraz pięty. Doniesienia potwierdza również sam zainteresowany.

– Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będę mógł zagrać we wtorek. Będę szczęśliwy, jeśli pojawię się na placu gry i wezmę udział w tym spektaklu – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami na konferencji prasowej.

Mniej zadowoleni z takiego obrotu spraw mogą być podopieczni Jacka Magiery. 27-letni niemiecki pomocnik jest gwiazdorem wicemistrzów i należy do grona najlepszych piłkarzy świata. Może więc sprawić Legii sporo kłopotów.

Jak przewiduje serwis bvb.de, skład Borussii na dzisiejszy wieczór ma prezentować się następująco: Weidenfeller – Ginter, Sokratis, Bartra, Durm – Sahin – Pulisić, Castro, Dembele, Reus – Ramos.

Trafność tych przewidywań sprawdzić będzie można o godzinie 20.45.