Oferty z Chelsea Londyn nie było

   • Polak nie wróci do włoskiego klubu
  • Z QPR podpisał dwuletni kontrakt
  • Wciąż interesują się nim drużyny z Premier League 

Paweł Wszołek z włoskiego Hellas Werona wypożyczony był do końca sezonu. Szefowie angielskiego klubu przekonali się do Polaka i już teraz zdecydowali się wykupić go na dobre. 24-letni reprezentant naszego kraju podpisał kontrakt do czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Wszołek rozegrał w barwach Queens Park Rangers osiemnaście spotkań, w których strzelił trzy gole, a przy dwóch asystował. Na początku wychodził na murawę z ławki rezerwowych, w końcu jednak trener Ian Holloway wprowadził polskiego skrzydłowego do pierwszej jedenastki, w której ten na dobre się zadomowił.

Queens Park Rangers gra w The Championship, czyli w angielskiej drugiej lidze. Klub chciałby walczyć o awans do ekstraklasy, póki co zajmuje jednak dopiero siedemnaste miejsce w tabeli. W tym roku nie dołączy więc raczej do elity.

Pytanie, czy Paweł Wszołek na najwyższym poziomie rozgrywkowym nie wystąpi wcześniej niż jego koledzy. Jak przyznaje menadżer polskiego zawodnika, ostatnie plotki o transferze do Chelsea Londyn nie miały nic wspólnego z prawdą, ale Wszołkiem interesują się inne kluby z Premier League. Być może więc Queens Park Rangers wykupiło piłkarza Hellas Werona po to, by w następnym okienku transferowym dobrze na nim zarobić.