Szkolenie dla organizacji pozarządowych

   • LGD i WCOPiW zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie
  • Pod hasłem „Profesjonalny marketing sportowy” poruszane będą różnorodne zagadnienia
  • Szkoleniowcem będzie prezes i właściciel Sport Management Polska Grzegorz Kita 

Lokalna Grupa Działania Miasto Włocławek oraz Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie „Profesjonalny marketing sportowy”.

W programie szkolenia znajdują się: marketing i sponsoring sportowy, produkt sportowy jako produkt marketingowo-biznesowy, oferty sponsoringowe i kampanie ofertowe, pozyskiwanie sponsorów, sprzedaż produktu sportowego, techniki operacyjne sponsoringu, świadczenia dla sponsora, promocja i PR produktu sportowego, współpraca z mediami, a także społeczność lokalna gwarantem sukcesu.

Szkoleniowcem będzie prezes i właściciel Sport Management Polska Grzegorz Kita, znakomity specjalista i ekspert z zakresu marketingu i konsultingu sportowego. Jest on prekursorem i pionierem rozwoju rynku marketingu i konsultingu sportowego w Polsce, a także najczęściej cytowanym w mediach i proszonym o opinię ekspertem z zakresu marketingu sportowego.

Szkolenie odbędzie się 19 czerwca w siedzibie Włocławskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Żabiej 12a.

Aby zarejestrować swój udział w szkoleniu, wystarczy przesłać zgłoszenie drogą mailową na adres: lgd.wloclawek@wp.pl lub cop.wloclawek@gmail.com, bądź zgłosić się telefonicznie pod numerem 505 991 392/ 54 416 62 60. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia są dostępne na stronie internetowej.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd