3-dniowy festyno-piknik z szeregiem atrakcji

   • W Szczyrku zostanie zorganizowana impreza pod nazwą Runmageddon
  • Uczestnicy spróbują swoich sił na 6 km trasy z ponad 30 przeszkodami
  • Władze miasta zapraszają na spotkanie, na którym opowiedzą o korzyściach partnerów 

Władze miasta Szczyrk zapraszają partnerów na spotkanie, na którym opowiedzą o korzyściach, jakie niesie dla nich organizacja w mieście imprezy Runmageddon. Spotkanie odbędzie się 12 maja o godz. 12.00 w Sali sesyjnej Urzędu Miasta.

Runmageddon Szczyrk to 3-dniowy festyno-piknik, który odbywa się w wielkim miasteczku festiwalowym z szeregiem atrakcji. Impreza Runmageddon w Szczyrku to:  • 4500 zawodników w jeden weekend,
  • ponad 9000 kibiców,
  • blisko 800 dzieci startujących w Runmageddon Kids.W trakcie dwóch dni zawodnicy będą mieli możliwość spróbować swoich sił na 6 km trasy imprezy Runmageddon Rekrut z ponad 30 przeszkodami oraz na trasie najbardziej ekstremalnego półmaratonu w Europie – 21 km Runmageddon Hardcore z ponad 70 przeszkodami.

Weekend z Runmageddonem to również imprezy towarzyszące w miasteczku festiwalowym oraz after party dla zawodników. Wiąże się również z tysiącem startujących zawodników i kibiców, którzy odwiedzą miasto Szczyrk w myśl idei turystyki runmageddonowej i zostaną w mieście na dłużej, korzystając z usług gastronomicznych i noclegowych, które oferuje miasto.

Runmageddon Szczyrk to nie tylko trzy dni sportowych emocji, to również eventy promocyjne mogące się odbyć w formule na przykład treningu do Runmageddonu na terenie obiektów.

Więcej informacji zostanie przedstawionych podczas piątkowego spotkania.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd