Mobilna strefa kibica dostępna do dyspozycji mieszkańców

   • Do Tych zawita ciężarówka promująca Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017
  • Znajdą się w niej trzy różne strefy aktywności: dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Z polskimi kibicami spotka się również czeska drużyna piłkarska do lat 21 

Quick feet, czyli urządzenie do treningu umiejętności piłkarskich, refleksomierz oraz fotobudka – takie atrakcje będą czekały na tyszan w EuroTruck'u – ciężarówce promującej Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017, która pojawi się w sobotę, 25 marca, na placu Baczyńskiego.

Ta mobilna strefa kibica dostępna będzie do dyspozycji mieszkańców w godzinach od 15.00 do 19.00. Znajdą się w niej trzy różne strefy aktywności zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

W tym samym dniu w Pasażu Kultury Andromeda o godz. 17.30 z polskimi kibicami spotka się czeska drużyna piłkarska do lat 21, uczestnik czerwcowego turnieju UEFA EURO U21 w Polsce. Do Tychów przyjedzie trener czeskiej reprezentacji Vítězslav Lavička, kapitan drużyny Aleš Čermák i inni członkowie reprezentacji U21, a wspierać ich będzie swoim występem popularna piosenkarka Ewa Farna.

Obok Gdyni, Kielc, Bydgoszczy, Krakowa i Lublina, Tychy będą jednym z miast gospodarzy Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 w piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 16–30 czerwca 2017.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd