Zgłoś się, dotleń i wygraj

   • Turystyczny Klub Kolarski z Cieszyna zaprasza na XX Cieszyński Rodzinny Rajd Rowerowy
  • Odbędzie się on 25 czerwca pod patronatem wójta gminy Goleszów
  • Do zdobycia nagrody oraz upominki w konkursach rekreacyjnych oraz tematycznych 

Turystyczny Klub Kolarski PTTK „Ondraszek” z Cieszyna wspólnie z gminą Goleszów serdecznie zapraszają 25 czerwca do wzięcia udziału w XX Cieszyńskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym.

Start odbędzie się z cieszyńskiego rynku ok. godz. 10.00, meta znajdować się będzie w Etno Chatcie Topolej w Goleszowie. Patronat nad imprezą objął m.in. wójt gminy Goleszów Krzysztof Glajcar.

Osoby zainteresowane mogą zgłosić już swój udział w rajdzie w Cieszyńskim Centrum Informacji (podcienia Ratusza) lub w Oddziale PTTK przy ul. Głębokiej, w godzinach urzędowania. W dniu imprezy zgłoszeń można będzie dokonać w godz. 8.30–9.30 w miejscu startu. Wpisowe: 12 zł osoby dorosłe, 6 zł dzieci do 10 lat, tj. urodzone po 25.06.2007 r. W cenie pamiątkowa koszulka rajdowa, ciepły posiłek oraz herbata na mecie, ubezpieczenie i pomoc medyczna, prawo do udziału w konkursach rekreacyjnych oraz tematycznych. Warunkiem uczestnictwa w konkursach jest przejazd rowerem trasy rajdu.

Przewidziano nagrody dla „Rajdowej rodziny”, „Najmłodszego Kolarza Rajdu jadącego samodzielnie”, najmłodszego wiekowo uczestnika rajdu „Rajdowego Juniora”, „Rajdowych Seniorów”, „Najliczniejszej grupy zorganizowanej” oraz upominki dla zwycięzców w konkursach rekreacyjnych oraz tematycznych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin rajdu znajdują się na stronie internetowej organizatora.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd