„Kujawsko-Pomorskie na rowery”

   • Władze miasta Włocławek zapraszają na cykl rodzinnych rajdów dla miłośników dwóch kółek
  • Impreza z cyklu „Kujawsko-Pomorskie na rowery” odbędzie się 22 kwietnia we Włocławku
  • Do udziału we włocławskim rajdzie już zgłosiło się blisko 400 uczestników 

Władze miasta Włocławek zapraszają na cykl rodzinnych rajdów dla miłośników dwóch kółek „Kujawsko-Pomorskie na rowery”. Pierwsza w tym roku impreza odbędzie się 22 kwietnia we Włocławku. Zapisy online już trwają.

Głównym organizatorem rodzinnych rajdów „Kujawsko-Pomorskie na rowery” jest Urząd Marszałkowski. To już trzecia edycja akcji. W ubiegłym roku wzięło w niej udział 2,5 tysiąca rowerzystów.

Do udziału we włocławskim rajdzie zgłosiło się już blisko 400 uczestników. Trasa przejazdu liczy około 30 kilometrów i wiodła będzie malowniczymi drogami Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego.

Start zaplanowano o godzinie 11.00 z Przystani Jachtowej Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku przy ulicy Płockiej 187. Meta rajdu w tym samym miejscu. Po drodze przewidziany został jeden postój.

Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe znajdować się będzie w miejscu startu rajdu i będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w sobotę 22 kwietnia od godziny 9.00 do 11.00.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd