Po miesiącu domysłów i spekulacji nareszcie stało się jasne: nowe sneakersy marki Adidas z printem 3D będą dostępne w limitowanej kolekcji w USA.

Zapowiadany już w kwietniu ubiegłego roku model sneakersów, ma być początkiem nowej ery w ich produkcji. Do tej pory szczegóły owiane były tajemnicą, a projekt butów nie był udostępniony publicznie. Fani marki niecierpliwie oczekiwali na jego ujawnienie, zastanawiając się, jak będą się prezentować ze słynną, futurystyczną podeszwą. I doczekali się! W tym tygodniu nareszcie trafią do sklepów!

 

Adidas Futurecraft 4D

Podobnie jak model z 2017 roku, Adidas Futurecraft 4D stanowią połączenie czerni i mięty, która doskonale podkreśla charakterystyczną, przypominającą sieć podeszwę. Nietypowy design butów jest zarazem zapowiedzią kierunku, w jakim marka zamierza się rozwijać.

 

Podeszwa druk 3D

Sneakersy Futurecraft 4 zdają się posiadać typową, uniwersalną podeszwę, którą znamy z poprzednich modeli. Tym, co stanowi o ich wyjątkowości, jest wykorzystany do jej wykonania druk 3D. Co ciekawe, Adidas planuje, że już wkrótce wszystkie buty marki będą powstawały z jego użyciem.