Wyobraź sobie możliwość wyboru ogrzewania, które jest ekonomiczne (generuje do 30% oszczędności w porównaniu do tradycyjnego ogrzewania), dziecinnie proste w instalacji i sterowaniu, a ponadto oferuje maksymalną elastyczność w zakresie wymogów dotyczących przestrzeni. Zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe? A jednak! Dzięki najnowszej technologii przenośnych generatorów ciepła do instalacji na zewnątrz Hoval jest to całkiem możliwe!

Przenośne kotły w obudowach kontenerowych

Kotły w obudowach kontenerowych CabinSlim zawierają wszystkie niezbędne elementy do produkcji ciepła. Ich unikalność tkwi w innowacyjnej i kompaktowej wolnostojącej konstrukcji, która umożliwia umieszczenie generatora ciepła w preferowanym przez nas miejscu. Eliminuje ona obawy, że niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg, będą utrudniać pracę lub powodować nieprawidłowe działanie kotła.

Dzięki obudowom kontenerowym kotły mogą być umieszczone na zewnątrz wszędzie – w pobliżu inwestycji lub na dachu obiektu. Tym sposobem oszczędzamy miejsce wewnątrz budynku. Kotły w obudowach kontenerowych CabinSlim  pozwalają również wybrać najbardziej ekonomiczny system ogrzewania dla obiektów wielkokubaturowych, budynków użyteczności publicznej i pomieszczeń przemysłowych.

infoplanet technologia kotly w obudowach kontenerowych przyklad

Dzięki dużej adaptacyjności, szerokiemu przeznaczeniu oraz prostej obsłudze, kotły w obudowach kontenerowych to rozwiązanie preferowane przez wielu projektantów oraz klientów. Dodatkowo wolnostojące kotły w obudowach kontenerowych CabinSlim  idealnie pasują do kotłów UltraGas®.

Co o CabinSlim sądzą klienci?

– Ze względu na bardzo mało miejsca oraz specyficzne wymagania dotyczące źródła ciepła, mieliśmy trudności ze znalezieniem odpowiedniego kotła, aby zmieścił się wewnątrz budynku. Projektant podsunął mi pomysł zainstalowania kotłów w obudowach kontenerowych CabinSlim  – gotowego rozwiązania do montażu na zewnątrz elewacji budynku. Byłem zaciekawiony nową technologią kotłów, które można umieścić dosłownie wszędzie! Zintegrowane rozwiązanie jest już na tarasie budynku, na pierwszym piętrze, zarządzanie systemem jest bardzo łatwe dzięki sterownikowi online, który posiada przyjazny interfejs użytkownika. Dzięki temu mogę zdalnie wszystko kontrolować, a ogrzewanie samo dostosowuje się do prognozy pogody. Elastyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń i energię. Ta inwestycja opłaci się każdemu! – poleca Tomislav Jadan, dyrektor Chorwackiego Publicznego Instytutu Zdrowia w Zabok.

Niektórzy klienci mieli duże problemy ze starymi kotłami i nie byli w stanie kontrolować poziomu zużycia energii, co skutkowało bardzo wysokimi rachunkami. Jednym z nich był Pan Mirko Grbin, dyrektor inwestycji w firmie telekomunikacyjnej Hrvatski Telekom.

infoplanet technologia kotly w obudowach kontenerowych hoval

–Wybrałem kotły w obudowach kontenerowych CabinSlim  ze względu na dobrą opinię na rynku oraz ze względu na możliwość kontroli zużycia energii. Był to dla mnie najważniejszy punkt decyzyjny. Przekonała mnie również możliwość umieszczenia modułu w dowolnej lokalizacji. Dzięki sterownikowi TopTronic®E zarządzanie i kontrola systemem jest dziecinnie prosta. Na ekranie komputera mogę śledzić i optymalizować zużycie energii, a tym samym uzyskać do 30% oszczędności. Zdecydowanie poleciłbym te kotły innym użytkownikom! Zdalne sterowanie systemem, łatwe śledzenie zużycia energii i praca zainstalowanych urządzeń, jak również różnych opcji montażu sprawiają, że kotłownia kontenerowa Hoval to doskonały wybór– wyjaśnia Grbin.

Kotły w obudowach kontenerowych to duża elastyczność, wielofunkcyjny i łatwy montaż, inteligentne sterowanie online – a to wszystko od jednego dostawcy.

Artykuł sponsorowany przez firmę Hoval Sp. z o.o. 

kup artykuly platne