Mobilna aplikacja dla poszukiwaczy produktów

 

Śniadanie dla gorzowskich przedsiębiorców 12 kwietnia było czasem premiery mobilnej aplikacji To Tu, która powstała w celu zbliżenia klientów i usługodawców.

– Startujemy w Gorzowie, bo stąd jesteśmy – wyjaśniał szef Prosper Advertising & Publishing Maciej Czerniawski.

Aplikacja To Tu jest mobilną wyszukiwarką, w której konsumenci poszukujący produktów, usług czy wydarzeń znajdą najbliższe punkty handlowe, oferujące poszukiwane produkty, czy zapoznają się z listą wydarzeń (wraz z pełną o nich informacją). Użytkownicy aplikacji, dzięki funkcji „oceń” sprawdzą opinie o punktach sprzedaży oraz zweryfikują popularność określonych wydarzeń, dokonując najbardziej trafnych wyborów.

Informacje, jakie znajdą się w wyszukiwarce będą (bezpłatnie) uzupełniane bezpośrednio przez samych przedsiębiorców lub organizatorów wydarzeń. Sami przedsiębiorcy, dzięki aplikacji skorzystają z bezpłatnej opcji reklamowania oferowanych produktów, usług czy organizowanych wydarzeń. Przedsiębiorcy sami oznaczą na mapie, gdzie znajduje się ich punkt prowadzenia działalności.

– Jest to nowatorskie rozwiązanie na skalę międzynarodową – podkreślał Czerniawski.

Dzięki wyszukiwarce i opcji nawigacji prowadzącej do punktu sprzedaży, czy miejsca w którym odbywa się wydarzenie lokalne, aplikacja „poprowadzi klientów pod same drzwi”.

Dzięki aplikacji użytkownicy mogą zaplanować obecność na wybranym wydarzeniu czy zapewnią sobie pojawienie się na miejscu na czas - dzięki stale aktualizowanym informacjom o czasie rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia.

Pomimo tego, że aplikacja To Tu z założenia będzie się rozwijać globalnie, to jej działanie nierozerwalnie jest związane z działaniem lokalnym, wspierającym przedsiębiorczość i lokalną społeczność.

– Głęboko wierzymy, że przedsiębiorstwa lokalne zasługują na tego rodzaju wsparcie, jakie zostanie zaoferowane przez naszą aplikację. Jesteśmy również przekonani, że mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolicznych gmin docenią łatwość korzystania z jedynej na rynku mobilnej wyszukiwarki produktów, usług oraz wydarzeń – zaznaczał Czerniawski.

Aplikacja jest bezpłatna, dostępna dla iOS oraz Androida. Obecnie w aplikacji są wydarzenia miejskich jednostek kultury i sportu, kilkanaście przedsiębiorstw z Gorzowa i okolic oraz Urząd Miasta Gorzowa wraz z jego wydziałami. Wprowadzenie danych do aplikacji z perspektywy usługodawcy czy też organizatora wydarzenia zajmuje maksymalnie do 10 do 15 minut. W każdej chwili można modyfikować treść we własnym wydarzeniu lub nazwie i ofercie.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd