Kraków. Szczyt „Ekonomii otwierających się oczu”

„Ekonomia otwierających się oczu” – „Open Eyes Economy” (OEE) to koncepcja powstała w 2014 roku z inicjatywy Jerzego Hausnera i Mateusza Zmyślonego. Jest ona próbą stworzenia kompleksowego, teoretycznego fundamentu pod nową filozofię prowadzenia szeroko pojętego biznesu – otwartą na aktualne problemy oraz wytrwale poszukującą ich rozwiązań.

Szczyt, który ma się odbyć w Centrum Kongresowym ICE Kraków 15 i 16 listopada, ma stać się flagowym, corocznym, międzynarodowym seminarium, który będzie polskim głosem w światowej dyskusji o procesach makroekonomicznych i makrospołecznych. Jego tematyka będzie skupiać się na trzech przenikających się kwestiach: firmie, kulturze i mieście

– Open Eyes Economy Summit ma być w naszym zamyśle najbardziej ambitnym i merytorycznym, corocznym wydarzeniem w tej części świata. Zamierzamy w Krakowie przekształcać świat na lepszy i chcemy to robić wspólnie z największymi umysłami naszych czasów. Zapraszamy ich do Krakowa 15 i 16 listopada do Centrum Kongresowego ICE Kraków, z którego widać nie tylko wspaniały Zamek Królewski. Od teraz widać stąd również przyszłość – zachęcał przewodniczący Rady Programowej OEES prof. Jerzy Hausner.

Podczas szczytu wystąpią osoby tworzące Radę Programową Open Eyes Economy: prof. dr hab. Danuta Hübner, dr inż. arch. Krzysztof Ingarden, prof. dr hab. Jerzy Hausner, Edwin Bendyk, a także inne wybitne osobowości ze świata nauki, ekonomii, kultury i polityki.