Usługa wynajmu pojazdów na minuty dostępna na kolejnych stacjach paliw

 

Jak wynika z informacji, podanej przez PKN Orlen, możliwość wynajmu pojazdów na minuty dostępna jest już na kolejnych dziesięciu stacjach paliw. Łącznie daje to 107 dedykowanych miejsc carsharingu na 70 obiektach płockiego koncernu, umiejscowionych na Śląsku, w Trójmieście, a także w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Taka wiadomość to wynik rozwoju podjętej w czerwcu 2017 roku współpracy z firmą Traficar, która specjalizuje się w udostępnianiu aut w ramach wynajmu.

– Na bieżąco obserwujemy i odpowiadamy na nowe trendy konsumenckie, w tym te dotyczące mobilności w obszarach miejskich oraz ekonomii współdzielenia. Dlatego na przestrzeni ostatniego roku sukcesywnie poszerzaliśmy ofertę wynajmu aut na minuty, w ramach współpracy z naszym partnerem, firmą Traficar – komentuje członek zarządu PKN Orlen ds. sprzedaży Zbigniew Leszczyński.

Rozszerzenie oferty ma objąć jednak nie tylko powiększenie liczby miejsc wynajmu samochodów na minuty, ale również umożliwienie wypożyczania rowerów czy tworzenie punktów odbioru przesyłek kurierskich.

– Otrzymujemy bardzo dobre opinie zadowolonych klientów, co potwierdza dobry kierunek zmian na stacjach Orlen – twierdzi Leszczyński.

Źródło: