Uruchomiono usługę zakupów biletów poprzez stronę internetową

   • Gdański Ogród Zoologiczny wprowadził ułatwienie dla gości placówki
  • Mogą oni zakupić bilety przez Internet w dowolnej, dogodnej dla siebie chwili
  • Rozwiązanie pozwala kierować się do bramy wejściowej zoo, z pominięciem kas i kolejek 

Gdański Ogród Zoologiczny uruchomił usługę zakupów biletów poprzez stronę internetową. Rozwiązanie pozwala kierować się bezpośrednio do bramy wejściowej zoo, z pominięciem kas i kolejek.

– Bardzo nam zależało, aby usługę wprowadzić jeszcze przed tegorocznym latem. To duże ułatwienie dla gości naszego ogrodu. Bilety mogą zakupić przez Internet w dowolnej, dogodnej dla siebie chwili. Strona jest przyjazna, a system zakupu prosty i intuicyjny, zaś cała operacja zakupu nie powinna zająć więcej niż kilka minut – wyjaśnia Piotr Grzelak, zastępca prezydenta Gdańska, nadzorujący prace zoo.

Płatności obsługuje platforma PayU i można je wykonać on-line w ponad 20 bankach. Z wydrukowanym biletem lub biletem w formie elektronicznej wyświetlonym na smartfonie, można się kierować od razu do wejścia do zoo, omijając strefę kas.

– Pracujemy nad tym, aby bilet online jak najszerzej rozpropagować. Liczymy, że nie tylko przyniesie on praktyczne ułatwienie dla naszych gości, ale też pozytywnie przełoży się na frekwencję. Magiczną dla nas liczbą jest pół miliona odwiedzających w roku – mówi dyrektor GOZ, Michał Targowski.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd