Dwa nowe modele już w sprzedaży

   • Wczoraj zaprezentowano nowe modele telefonów Huawei
  • Oba egzemplarze mają czytnik linii papilarnych i zakrzywiony ekran
  • Wskazujemy, gdzie i za ile można je zdobyć 

Wczoraj w salonie Porsche Centrum Warszawa zaprezentowano nowe, adresowane do klienta biznesowego modele telefonów Huawei –Mate 9 Pro oraz jego luksusowy odpowiednik – Mate 9 Porsche Design.

Oba egzemplarze mają czytnik linii papilarnych, zakrzywiony ekran AMOLED o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 2560x1440, ośmiordzeniowy procesor Kirin 960 i procesor graficzny Mali-G71, a także system Android 7.0 z najnowszą wersją nakładki Huawei EMUI 5.0. Producenci chwalą się również wyposażeniem urządzęń w podwójne obiektywy z matrycą monochromatyczną 20MP i RGB 12MP, system optycznej stabilizacji obrazu i określające punkt ostrości w oparciu o fokus laserowy Hybrid AutoFocus.

 

Huawei Mate 9 Pro pracuje na bazie akumulatora o pojemności 4000 mAh, zapewniającego – zgodnie z deklaracjami producenta – dwa dni zwykłej pracy. Dzięki zastosowaniu technologii Huawei SuperCharge, jest ładowany w 20 minut. Zdobyć go można w ofercie wszystkich operatorów w Polsce. Sugerowana cena detaliczna to 3699 złotych.

 

Huawei Mate 9 Porsche Design to wersja ekskluzywna, która łączy technologię Huawei i wzornictwo Porsche. Obecnie zdobyć go można w przedsprzedaży tylko będąc klientem biznesowym T-Mobile. Od lutego ma być dostępny w regularnej ofercie i w sklepach internetowych w cenie 5699 złotych.