To już trzecie spotkanie w ramach projektu Startup we Wrocławiu

   • W ramach Startup: Wrocław Meetup odbędą się rozmowy o automatyzacji i robotyce
  • O praktycznych zastosowaniach opowiedzą przedstawiciele międzynarodowych firm
  • Przedsiębiorcy przygotują też stoiska, na których zaprezentują przykłady swoich rozwiązań 

To już trzecie spotkanie w ramach projektu Startup: Wrocław meetup. 16 maja o godz. 17.30 chętni zaproszeni są na Politechnikę Wrocławską, gdzie odbędą się rozmowy o automatyzacji i robotyce. Ich przejawy są coraz bardziej widoczne w codziennym życiu, a jeszcze kilka lat temu były to tematy z filmów sci-fi.

O praktycznych zastosowaniach robotyki w skali globalnej, zarówno w produkcji, jak i procesach biznesowych, opowiedzą przedstawiciele międzynarodowych firm – EY Global Delivery Services Poland oraz FANUC Polska Sp. z o.o. Firmy przygotują również stoiska, na których zaprezentują przykłady swoich rozwiązań. Czeka nas ciekawe spotkanie pełne inspiracji i dobrej zabawy!

Startup: Wrocław Meetup to również okazja do zaprezentowania produktów i innowacji przez polskie, a przede wszystkim wrocławskie startupy i firmy technologiczne. Tym razem czekają nas cztery inspirujące wystąpienia start-upów z wrocławskiego podwórka: Blebox, Sky Tronic, Orchid Sp z o.o. i Scanway. Nieodłączną częścią naszych wydarzeń jest networking, gdzie każdy z każdym będzie mógł wymienić swoje doświadczenia, zdobyć nową wiedzę i pozyskać kontakty, które być może zaowocują współpracą i sukcesem.

 

Nawet najbardziej kreatywny zespół potrzebuje inspiracji do tworzenia kolejnych produktów i rozwiązań dla swoich potencjalnych klientów. Poznaniu różnych branż, wymianie informacji oraz nawiązaniu relacji ma służyć projekt Startup Wrocław: meetup. Spotkania w ramach projektu zakładają integrację środowiska startupowego z przedstawicielami różnych branż, w tym dużego biznesu. Będzie to świetna okazja aby nawiązać relacje z przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami, wymienić się doświadczeniem i zebrać opinie na temat prowadzonego przez nas projektu.

Partnerem strategicznym cyklu spotkań Startup Wrocław: meetup jest firma Probuild, deweloper nowoczesnego kampusu biurowego Pin Park, powstającego we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 33. Spotkanie odbędzie się w sali 007 w budynku D-21 na Politechnice Wrocławskiej. Wydarzenie odbędzie się po angielsku. Na wydarzenie obowiązuje bezpłatna rejestracja na stronie internetowej.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd