Konsola inspirowana filmem

 

Los Angeles, 27 września 2017 r. /PRNewswire/ – Niewiele innych serii filmowych osiągnęło tak ogromny sukces, jak "Szybcy i wściekli". Właśnie dlatego Xbox zaprojektował wyjątkową konsolę Xbox One S na kształt pierwszego samochodu Paula Walkera z "Szybkich i wściekłych". Unikatowa konsola ma ten sam, jasnozielony i niebieski kolor znany z filmowego pojazdu w pierwszej scenie i pierwszym wyścigu między Vin Dieselem i Paulem Walkerem.

Konsola jest prawdziwą pamiątką nie tylko dla fanów serii, ale także fanów Xbox. Na obudowie znajdują się autografy najbliższych przyjaciół Paula Walkera, w tym Vina Diesela, Tyrese'a Gibsona, brata Cody'ego Walkera i nie tylko.

Jeden z fanów będzie miał możliwość zdobycia niepowtarzalnej konsoli w trakcie loterii, która odbędzie się w niedzielę 1 października w trakcie trzeciego wydarzenia charytatywnego przesyłanego strumieniowo Game4Paul organizowanego wspólnie przez Xbox i fundację with Reach Out WorldWide (ROWW). Wydarzenie odbywa się na sześć Paula Walkera i celebruje jego zainteresowanie ludźmi i szerzeniem dobrej woli. Wszystkie dochody z aukcji konsoli trafią bezpośrednio do fundacji ROWW, która jest organizacją nie dla zysku działającą w odpowiedzi na katastrofy założoną przez Paula Walkera w celu zapewnienia szybkiej i wydajnej pomocy najbardziej potrzebującym w obszarach dotkniętych katastrofami naturalnymi. Losy na loterię można kupić już teraz na stronie www.game4paul.com.

"Bardzo spodobał mi się pomysł Xboxa, żeby wrócić do samych początków historii Paula i Szybkich i wściekłych poprzez ten świetny projekt konsoli – skomentował Cody Walker, brat Paula i główny dyrektor wykonawczy fundacji Reach Out WorldWide. – Bardzo ważne jest, aby praca fundacji ROWW trwała nadal więc doceniamy projekt Xbox One S i możliwość rozlosowania go w trakcie wydarzenia Game4Paul" – dodał dyrektor.

"Cała rodzina Xbox z dumą wniosła drobny wkład w upamiętnienie kariery Paula i jego zaangażowania w fundację ROWW – skomentował Aaron Greenberg, główny manager marketingu gier w Xbox. – Cały zespół włożył dużo wysiłku w niestandardowy projekt konsoli i cieszymy się, że możemy w ten sposób uwiecznić niezapomnianą postać Paula w Szybkich i wściekłych" – dodał manager.

Fani, którzy chcą wziąć udział w loterii oraz wszyscy wspierający fundację ROWW mogą wnieść swój wkład i obejrzeć wydarzenie Game4Paul na żywo na stronie www.game4paul.com, przez Mixer Xbox Channel, Twitch Xbox Channel oraz na stronie w serwisie Facebook Cody'ego Walkera.

Źródło: