Zbigniew Hołdys gościem „Spotkania z kulturą”

26 października o godz. 20.00 odbędzie się ósme z cyklu tegorocznych spotkań, organizowanych przez Fabryką Kultury Zgrzyt we współpracy z COEK STUDIO i Urzędem Miasta. W siedzibie Zgrzytu przy ul. Narutowicza 4A zagości Zbigniew Hołdys, muzyk, kompozytor, publicysta, założyciel zespołu Perfect.

Podczas spotkania ze Zbigniewem Hołdysem będą poruszane tematy związane z muzyką i kulturą. Artysta opowie m.in. o zespole Perfect, w którym grał na gitarze, dla którego komponował i którego był liderem przez 14 lat. Będzie mowa o współpracy z dawnymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej oraz działalności w szeroko pojętej branży muzycznej.

 

W ramach „Spotkań z kulturą” do dyskusji zapraszani są ludzie z różnych dziedzin kultury, m.in. muzycy, aktorzy, reżyserzy, komicy. Dyskusje moderowane są przez dziennikarkę Edytę Szewczyk. Wstęp jest bezpłatny. Wydarzenia zaplanowane są na jeden wyznaczony czwartek w miesiącu o godz. 20.00. O terminach i szczegółach dotyczących kolejnych spotkań będą informowali organizatorzy. W sumie odbędzie się 10 spotkań. Wszystkie szczegóły są na bieżąco udostępniane na profilu Fabryki Kultury Zgrzyt na Facebooku.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd