Perły Cybinki 2017

5 stycznia w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbyła się już po raz drugi Gala wręczenia wyróżnień Burmistrza Cybinki „Perły Cybinki 2017”.

Uroczystość była podziękowaniem dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do tego, aby nasza mała ojczyzna, była znana w świecie, stawała się ciekawym miejscem do życia. Podziękowaniem dla osób, które swym zaangażowaniem, ciężką pracą i otwartością na potrzeby innych, wzbogacają naszą gminę na wielu poziomach i w wielu dziedzinach. Pozytywne cechy osobowości bohaterów  wydarzenia czyli dobroć, otwartość, szlachetność, hojność, empatia… podobnie jak składniki tworzące olśniewające  perły, potrafią w odpowiedni sposób połączyć się ze sobą tworząc wspaniałe postawy godne naśladowania. Takie osobowości tworzą przyszłość, która w dobry sposób wpływa na całe nasze społeczeństwo i pozwala budować je jako społeczeństwo bardzo wartościowe, z którego możemy być dumni.

Podczas uroczystej Gali Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk wręczył zasłużonym osobom działającym na rzecz Gminy Cybinka statuetki i dyplomy w 7 kategoriach: wolontariat i sprawy społeczne, mecenasi, wydarzenie, kultura, promocja sportu i turystyki, inicjatywa lokalna, ambasadorzy gminy Cybinka. Wyświetlone zostały także prezentacje, dzięki którym obecni mogli zobaczyć jak zmieniła się gmina Cybinka, nie tylko w kontekście inwestycji ale również w zakresie działań społecznych i nowych wydarzeń. Galę uświetnił swoim występem Michał Gielniak, zespół An Dreo i Karina oraz niesamowity występ magika Mr Reddy, który zachwycił całą publiczność.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd