Informacje o możliwości wsparcia działań ze środków europejskich i krajowych

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej, zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 9 stycznia 2018 r. w godzinach 13.00–16.00 we Wschowie.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości wsparcia działań realizowanych przez NGO zarówno ze środków europejskich, jak i krajowych. Omówione zostaną nabory wniosków unijnych planowane w 2018 r., warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne dofinansowanie. Przedstawiony zostanie także harmonogram otwartych konkursów ofert planowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w 2018 r., omówiony zostanie także wzór oferty na realizację zadania publicznego.

Spotkanie odbędzie się 9 stycznia w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wschowie, Plac Kosynierów 1c (sala konferencyjna).

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza elektronicznego za pośrednictwem strony internetowej Serwisu Programu Regiolnalnego. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd