Spotkanie opłatkowe ze służbami mundurowymi

 

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się z przedstawicielami służb mundurowych działających na terenie miasta oraz stowarzyszeń i związków kombatanckich.

Przedświąteczne spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Wielonarodowej Dywizji Północ – Wschód, 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Aresztu Śledczego, Urzędu Morskiego, Nadleśnictwa oraz kombatanci odbyło się w Kamieniczkach Elbląskich.

– Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim służbom za współpracę. Wiele działań podejmowanych na rzecz zapewnienia porządku i bezpieczeństwa w mieście nie byłoby możliwych do zrealizowania, gdyby nie Wasze wsparcie. Ten rok był trudny i wyjątkowy z uwagi na warunki atmosferyczne. Intensywne opady spowodowały powódź w naszym mieście, mieliśmy też cofkę na rzece Elbląg. Na szczęście dzięki podjętym działaniom nasi mieszkańcy nie ucierpieli w tych zdarzeniach. Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim służbom, które brały udział w zabezpieczaniu miasta. Dziękuję również za działania podejmowane na co dzień – wspólne patrole, kontrole, za udział w uroczystościach miejskich, czy akcje edukacyjno-profilaktyczne prowadzone wśród elblążan – podkreślał Prezydent Witold Wróblewski.

Spotkanie zakończyły świąteczne życzenia i łamanie się opłatkiem.

– Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzę wszystkim radości, spokoju i spełnienia wszystkich planów – mówił Prezydent.

 Źródło: Informacja przesłana przez samorząd