Ekskluzywne Praliny Gdańskie dołączają do linii słodyczy

Gdańska Organizacja Turystyczna we współpracy z fabryką czekolady „Bałtyk” oraz artystką malarką Magdą Benedą stworzyła nowe, ekskluzywne Praliny Gdańskie. Uzupełnią one linię gdańskich słodyczy o nazwie Smak Tradycji.

Czekolady mleczne i gorzkie, o smaku Marcepana i Whisky & Coffee, praliny albo karmelki. O różnych kształtach i smakach. Niezwykle popularne wśród turystów oraz mieszkańców Gdańska.

Teraz dołącza do nich niezwykle ekskluzywna wersja Pralin Gdańskich. W czarnym pudełeczku, które okalają złote, gdańskie kamieniczki znajduje się 9 pralin o smaku Advocat. Z każdą zjedzoną praliną odsłania się wyjątkowy widok Gdańska.

 

–Tym razem postawiliśmy na tradycję połączoną z elegancją. Ten produkt jest idealny dla najbardziej wymagających turystów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Będzie z pewnością doskonałym prezentem z podróży, a także wyjątkową pamiątką dla biznesowych gości. –  mówi Łukasz Wysocki, Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Gdańskie Słodycze będą dostępne w sklepie on-line i – od 2 grudnia – na Jarmarku Bożonarodzeniowym, w punkcie Informacji Turystycznej i Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd