Weź udział w castingu do talent show

 

Lubisz śpiewać, masz rockowy pazur i chcesz tworzyć muzykę? 21 i 22 listopada w kinie Amok (ul. Dolnych Wałów 3) odbędą się castingi do talent show „Gwiazdy Rocka”.

Muzyczny program SuperPolsatu wypełni rockandrollowa energia. Na castingi do programu moga zgłosić się wokaliści i zespoły z całej Polski. Warunek? Muszą tworzyć muzykę, mieć własny, niepodrabialny styl i sceniczną charyzmę. Muzycy trafią pod skrzydła eskpertów z branży muzycznej, którzy pomogą im odnieść sukces. Zwycięzca show, poza tytułem Gwiazdy Rocka, zgarnie nagrody. Jedną z nich jest nagranie własnego singla.

Na 21 i 22 listopada w Gliwicach zaplanowano jedyne castingi do programu. Żeby wziąć w nich udział wystarczy nagrać komórką filmik z wykonaniem dowolnego utworu. Należy pamiętać, żeby było to nagranie w poziomie. Można także podrzucić organizatorom link do teledysku umieszczonego w Internecie. Filmy należy przesyłać na adres kontakt@gwiazdyrocka.pl. Później wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy i zgłosić się z nim na casting.

Przesłuchania będą odbywać się między godz. 11.00 a 20.00. Mogą w nich uczestniczyć muzycy, którzy mają co najmniej 16 lat (niepełnoletni – z opiekunami). Górnej granicy wiekowej nie ma.

Wszystkie szczegóły na temat programu, namiary na organizatorów i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej. Garść informacji można znaleźć także na Facebooku. Partnerem castingów do programu „Gwiazdy Rocka” jest miasto Gliwice.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd