Zrób aniołka na szydełku

 

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zaprasza na Anielskie wyzwanie – zrób z nami aniołka na szydełku! Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia o godz. 17.00–19.00 w Willi Zespołu Willowo-Ogrodowego w Muzeum Lubuskim im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Warszawskiej 35.

Jeśli tak, jak my, nie możesz doczekać się świąt Bożego Narodzenia, oprócz tego posiadasz zdolności manualne, a szydełkowanie nie jest Ci obce – zabierz ze sobą szydełko wraz z nićmi (kordonek w tej roli sprawdzi się doskonale), przyjdź 4 grudnia o godz. 17.00 do Willi i podejmij z nami anielskie wyzwanie!

Sympatyczne Panie z Koła Gospodyń Miejskich w Gorzowie Wielkopolskim poinstruują, jak wykonać aniołka na szydełku od samego początku aż do końca.

Gwarantujemy, że miło spędzony czas i poświęcenie odrobiny cierpliwości przełożą się na piękne mini dzieła sztuki, które stworzą wspaniałą galerię gorzowskiego rękodzieła na świątecznym drzewku w holu Muzeum.


Jeśli jednak nie możesz pochwalić się zdolnościami dziewiarskimi, ale chciałbyś uczestniczyć w anielskim spotkaniu – przyjdź koniecznie! Na pewno nauczysz się czegoś, podpatrując pracę innych.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd