Project Cohen w Muzeum Lubuskim

 

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta wraz z grupą gorzowskich Artystów 5 Pora Roku serdecznie zapraszają na koncert pt. „Kulturalna gra wstępna, czyli Project Cohen w Muzeum” 14 lutego o godz. 17.30 w Willi Zespołu Willowo-Ogrodowego przy ul. Warszawskiej 35.

Propozycja organizatorów to kulturalne wprowadzenie w nastrój pełen miłości i pasji do sztuki w dniu, w którym to właśnie miłość gra pierwsze skrzypce. Wierzą oni, że zabytkowe wnętrza muzeum i muzyka na najwyższym poziomie z pewnością skradną serca i duszę uczestników wydarzenia.

Jeżeli o nagrodach mowa – przygotowany został również konkurs dla publiczności, w którym do wygrania będą niespodzianki od partnera placówki – Winnicy Pałac Mierzęcin oraz voucher na bezpłatną sesję zdjęciową w muzealnych wnętrzach, którą wykona artysta fotografik – Lech Dominik. Szczegóły konkursu zostaną podane w dniu koncertu.

 

Kulturalna gra wstępna

5 Pora Roku to zespół artystów i przyjaciół – aktorów, muzyków, wokalistów. Grają recitale, koncerty, spektakle teatralne. Łączy ich pasja do sztuki, a sztuka daje im mnóstwo radości. Tą radością dzielą się z każdym, kto odwiedzi ich na występach. Grupę tworzą Cezary Żołyński, Mariusz Ambrożuk, Przemek Raminiak, Marek Popis oraz Sylwia Beech.

Bilety w cenie: 30 zł/ bilet pojedynczy, 50 zł/ bilet podwójny, do nabycia osobiście w Willi przy ulicy Warszawskiej 35, telefonicznie pod numerem +48 95 732 28 43 wewn. 27. lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. Liczba miejsc ograniczona.


Źródło: Informacja przesłana przez samorząd