Grudziądz. Miasto na targach w Poznaniu

Podczas tegorocznej edycji krajowych targów turystycznych „Tour Salon” w Poznaniu Grudziądz prezentował swoje atrakcje turystyczne wraz z innymi wystawcami z regionu kujawsko-pomorskiego na wspólnym stoisku pn. „Konstelacje dobrych miejsc”. Swoją ofertę prezentowały: Grudziądz, Bydgoszcz, Ciechocinek, Pałuki oraz Port Lotniczy Bydgoszcz.

 

Podczas targów turystycznych swoją premierę miała reedycja przewodnika po Grudziądzu. Wśród wydawnictw znalazł się również przewodnik „Grudziądz TOP 10”, który w atrakcyjnej formie pokazuje 10 największych atrakcji naszego miasta.

Mimo, że wiele informacji na temat miast znaleźć można w Internecie, spora część osób szuka osobiście pomysłów na krótki odpoczynek. Odwiedzający stoiska na targach poszukiwali pomysłów na spędzenie weekendu. Dlatego podczas osobistego kontaktu przedstawiciele Grudziądza zachęcali do przyjazdu do naszego miasta i pomagali zaplanować krótki rodzinny wypad proponując najlepsze atrakcje, bazę noclegową i gastronomiczną.

 

Targi to także dobra okazja do budowania relacji, wymiany doświadczeń i spotkań. Podczas dni branżowych odbyły się spotkania z reprezentantami agencji reklamowych, specjalistami w zakresie marketingu miejsc i domem mediowym.