Jednodniowe wyprawy po regionie

 

Zachęcamy mieszkańców Grudziądza do wzięcia udziału w jednodniowych wyprawach po regionie organizowanych w ramach akcji pn. „W Konstelacjach po wakacjach”.

Przedsięwzięcie organizuje Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna i Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dzięki dofinansowaniu wyjazdów, uczestnicy mają niepowtarzalną okazję, by poznać „Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc”. Ponadto, kupując bilet w cenie 10 zł, wspierają tych, którzy ucierpieli w sierpniowej nawałnicy.

 

Aby wziąć udział w projekcie należy zapoznać się z programem dedykowanym mieszkańcom danego miasta i okolic, a następnie zakupić bilet. Autokary zabiorą uczestników z miejsca zbiórki do zaprzyjaźnionych miejsc, w których będą czekać przewodnicy. Wystarczy wziąć ze sobą kanapki, napoje i dobry nastrój (w ciągu dnia będzie czas wolny na odpoczynek/posiłek w lokalu gastronomicznym). Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

„Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc” to marka turystyczna naszego województwa. Tworzą ją samorządy, lokalne organizacje turystyczne, stowarzyszenia i przedsiębiorcy turystyczni.


Źródło: Informacja przesłana przez samorząd