Katowice. 90' Festival się przenosi

Po trzech bardzo udanych edycjach w Bielsku-Białej impreza nabrała impetu i rozpoznawalności. Przyszedł czas, aby zwiększyć rozmach, umożliwić powrót do lat 90. jeszcze większej ilości osób i zaprosić gwiazdy, które nieśmiertelną popularnością swoich brzmień zjednały sobie tłumy wiernych fanów.

Z tych względów 12 Sierpnia czwarta odsłona największego festiwalu muzyki lat 90. w Europie odbędzie się w nowej lokalizacji – Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Jako Miasto Kreatywne UNESCO w dziedzinie Muzyki, a także numer 5 w rankingu najlepszych dużych miast europejskich to idealna lokalizacja. Dogodny dojazd, baza noclegowa oraz klimat sprzyjający organizacji wydarzeń.

 

Dolina Trzech Stawów jest natomiast od lat miejscem kojarzonym z relaksem i dobrą zabawą przez swoje zielone tereny, stawy, lasy i niewielkie oddalenie od ścisłego centrum miasta. To właśnie tu, jak petarda, wybuchnie tegoroczny line-up artystów.

Katowice usłyszą największe hity tamtych lat, a tłumy fanów zamienią Dolinę Trzech Stawów w najgorętszy parkiet w regionie. Imprezę poprowadzi Toni Cottura – niemiecki raper, członek zespołu Fun Factory i producent odpowiedzialny za sukcesy takich artystów, jak Fun Factory, Nana, BackstreetBoys czy N’Sync.