Katowice. Pomogą znaleźć pracę marzeń

Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego Meritum zaprasza na warsztaty ANTYKARIERA osoby, które przeżywają dyskomfort i niezadowolenie ze swojej dotychczasowej pracy, planują w życiu zawodowym zmianę w kierunku pracy będącej jednocześnie pasją, chcą, poprzez pracę zawodową, realizować swoją życiową misję i doświadczać harmonii wynikającej z połączenia twórczej pasji i pracy zawodowej.

Nazwa ANTYKARIERA wywodzi się z przeciwstawienia się karierze polegającej na gonitwie za pieniędzmi i wspinaniu się po drabinie sukcesu, kosztem swoich pasji, prawdziwych zainteresowań, relacji z ludźmi i głębszych potrzeb.

W czasie warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość poznania swoich mocnych stron i talentów, a także dowiedzenia się, w jaki sposób zarabiać robiąc to, co się kocha, pogodzić pasję i powołanie z pracą i życiowej misji oraz żyć bardziej twórczo, robiąc to, do czego zostało się stworzonym.

Twórcą pojęcia ANTYKARIERA jest Rick Jarow – autor książki „Antykariera – w poszukiwaniu pracy życia”, doradca biznesowy, nauczyciel duchowy. W swoim dziele odpowiada on na pytanie, po czym poznać, czy to, co robimy, jest antykarierą.

 

– Podstawową rzeczą jest zadanie sobie pytania: czy jestem szczęśliwy? Jeśli twoja praca czyni cię szczęśliwym, to na pewno jesteś na ścieżce antykariery. Cel pracy to nie tylko pieniądze – praca przede wszystkim ma pomóc nam w pełni czuć życie, otworzyć się na głębszą duchową rzeczywistość. Antykariera jest wtedy, jeśli praca jest w harmonii z twoją duszą, z twoją wewnętrzną jaźnią. Wtedy to wiesz – po prostu czujesz, jak energia życia płynie przez ciebie – twierdzi Rick Jarow.

Zajęcia trwają sześć dni. Warunkiem przyjęcia do grupy jest deklaracja udziału w całym cyklu warsztatów: od 3 do 5 lutego 2017 roku oraz od 24 do 26 lutego 2017 roku w godz. 9.00-18.00 w Centrum Szkoleń i Rozwoju osobistego MERITUM. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi od 500 złotych do 1000 złotych. Każdy uczestnik sam decyduje (w zależności od korzyści, jakie odniósł oraz od swojej sytuacji materialnej), ile chce za warsztaty zapłacić.

Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres katowicemeritum@gmail.com. Dodatkowych informacji o warsztatach udziela Mirela Pawlikowska pod numerem telefonu 501 762 528.