Kraków. Smerfy już niebawem przyjadą do Krakowa

Po olbrzymim sukcesie filmów „Smerfy” i „Smerfy 2”, producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko – „SMERFY live on stage” – dające możliwość obcowania na żywo z ulubionymi bajkowymi bohaterami. To wyjątkowe wydarzenie będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, na przełomie stycznia i lutego 2017 r., w 6 polskich miastach. Do Krakowa Smerfy zawitają od 28 do 31 stycznia 2017 roku. Będzie je można zobaczyć w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie! Show, które obejrzało już ponad 5 milionów widzów na świecie, gościło już w największych metropoliach takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż.

Już w styczniu i lutym 2017 r., po wielu miesiącach starań, smerfowe muzyczne tournée – największe i zarazem jedyne licencjonowane show SMERFY live on stage skradnie serca widzów w Polsce. Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie! W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem. To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek. Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownik na zawsze wyeliminuje Wiosnę?

Muzyka i śpiew to elementy, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrana opowieść rozwija wyobraźnię i umiejętność przewidywania, uczy właściwych wzorców postępowania. Jeśli uważacie, że SMERFY niczym Was nie zaskoczą, przyjdźcie i sprawdźcie jak bardzo się mylicie!

Bilety do nabycia na stronie www.makroconcert.pl, eventim.pl i w salonach EMPIK.

UWAGA! KONKURS!

Chcecie wybrać się całą rodziną na „SMERFY live on stage”? Mamy do rozdania jedno POTRÓJNE zaproszenie na show, które odbędzie w sobotę 28 stycznia o godz. 14.00. Co zrobić, żeby je zdobyć? Przekonajcie nas, dlaczego właśnie Wy powinniście otrzymać bilety! Wysyłajcie odpowiedzi na konkurs.mk@um.krakow.pl do wtorku 24 stycznia do godz. 14.00 w tytule maila wpisując SMERFY. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie tego samego dnia. Nagrody będziecie mogli u nas odebrać osobiście! Powodzenia!