Poznaj szeroką gamę instalacji grzewczych

 

Szeroką gamę nowoczesnych i ekologicznych instalacji grzewczych będzie można już wkrótce obejrzeć na wystawie EKOMIASTO. Wystawa odbędzie się na parkingu przy ul. Okrzei w Krośnie w godz. 11.00–17.00 w sobotę i w niedzielę, tj. 30 września i 1 października. Wszystkich zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii zaprasza Urząd Miasta Krosna i firma EKOSFERA.

Na wystawie prezentowane będą urządzenia i rozwiązania techniczne ograniczające emisję szkodliwych pyłów i gazów do atmosfery: instalacje kolektorów słonecznych, instalacje fotowoltaiczne, gruntowe i powietrzne pompy ciepła oraz ekologiczne kotły centralnego ogrzewania opalane biomasą, gazem ziemnym i ekogroszkiem.

 

W czasie ECOMIASTA będzie czynne stanowisko informacyjne Urzędu Miasta Krosna gdzie pracownicy magistratu będą udzielać szczegółowych informacji nt. realizowanego przez miasto projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”. Będzie także możliwość złożenia deklaracji udziału w projekcie.  Stanowisko informacyjne będzie czynne w sobotę i w niedzielę w godzinach 13.00–16.00.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd