Darmowe porady różnych specjalistów

 

Legnicki Oddział ZUS zaprasza, na Legnicki Dzień Seniora, który odbędzie się 27 października, w godz. od 12.00 do 14.30 w Spółdzielczym Domu Kultury Kopernik przy ul. Koziorożca 9 (os. Kopernika). Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców miasta.

W czasie Legnickiego Dnia Seniora, wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z porad różnych specjalistów, m.in. na temat: profilaktyki zdrowotnej, bezpieczeństwa, aktywności fizycznej, spraw prawnych i kwestii emerytalnych.

Uczestnicy wydarzenia, którego organizatorem jest są: Oddział ZUS w Legnicy oraz legnicki SDK Kopernik, otrzymają również specjalne materiały informacyjne.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje październikowy dzień dla seniorów w całym kraju. To szeroko zakrojona akcja informacyjna, której celem jest stworzenie osobom starszym możliwości kompleksowego uzyskania informacji o różnym zakresie tematycznym, nie tylko związanym z ubezpieczeniami społecznymi, ale również profilaktyką zdrowotną, aktywnością fizyczną i zaangażowaniem w działalność prospołeczną. Informacji szczegółowych, dotyczących organizacji Legnickiego Dnia Seniora udziela Wydział Organizacji i Analiz ZUS (nr tel. 76 876 41 63).

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd