Miejska Familiada

 

Galeria Sztuki zaprasza wszystkich legniczan na festyn rodzinny Familiada, który przy wsparciu Urzędu Miasta Legnicy i w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Postaw na rodzinę” organizowany jest już po raz ósmy.

Familiarne spotkanie odbędzie się w sobotę, 2 września, o godz. 13.00 w holu i na dziedzińcu Legnickiego Centrum Kultury. Wstęp bezpłatny.

Familiada to festyn rozrywkowy i piknik artystyczny w jednym. Bezpłatna i otwarta zabawa sztuką dla dzieci, ich rodziców, krewnych oraz przyjaciół. W programie m.in. warsztaty artystyczne, konkursy z nagrodami, pokaz talentów, tworzenie instalacji przestrzennych, malowanie koszulek, tworzenie biżuterii, linorytów, najdłuższej ulicy, grillowanie oraz wiele innych atrakcji. Każdy uczestnik otrzyma upominek.

 

Impreza jest świetnym pomysłem na kreatywne spędzenie czasu w gronie rodzinnym, zawarcie nowych znajomości, znalezienie nowych towarzyszy zabaw i odkrycie w sobie i u swoich najbliższych nowych talentów. Zapisy nie są wymagane – wystarczy przyjść i włączyć się do zabawy.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd