Biała Niedziela w mieście

 

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie, Prezydent Miasta Leszna i Rada Miejska Leszna zapraszają na PIKNIK ZDROWOTNY pod hasłem: „BIAŁA NIEDZIELA – DAJ SZANSĘ SWOJEMU ZDROWIU”, który odbędzie 24 września 2017r. w godzinach od godz. 8.00 do 14.00 na terenie Zespołu Poradni Specjalistycznych (wejście główne do szpitala).

Podczas pikniku będzie można wykonać badania diagnostyczne i uzyskać konsultacje specjalistyczne w następujących dziedzinach jak:: kardiologia, neurologia, chirurgia, ortopedia, onkologia, urologia i onkologia urologiczna, nefrologia, okulistyka, otolaryngologia, ginekologia.

Ponadto będzie możliwość skorzystania z:


  •  bezpłatnych badań z zakresu radiologii oraz badań USG,

  •  porad dietetyka,

  •  ćwiczeń i instruktażu prowadzonego przez fizjoterapeutę w zakresie zespołu bólowego kręgosłupa rozpoczynających się od godz. 9.00 i 11.00.

Przygotowano również ofertę dla młodszych pacjentów:

• ćwiczenia i instruktaż prowadzony przez fizjoterapeutę w zakresie wad postawy u dzieci rozpoczynające się od godz. 10.00 i 12.00.

• w poradni ortopedycznej dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat będą dedykowane badania w kierunku wad postawy,

• porady dietetyka dla dzieci z otyłością i anoreksją

Będzie możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu medycyny – przewidziane upominki. Pacjenci chcący skorzystać z porad specjalistów proszeni są o zgłaszanie się na badania na czczo wraz z moczem.

Piknik finansowany jest z budżetu Miasta Leszna. Parking w dniu pikniku bezpłatny.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd