Aplikacja Lucky Clan promowana na stronie głównej w App Store

Lucky Clan to firma z inkubatora Bionanoparku, która specjalizuje się w tworzeniu aplikacji. Ich flagowym produktem jest ArtStudio – narzędzie do rysowania, malowania i edycji zdjęć na iPhone'a i iPada i macOS. Firma właśnie wypuściła na rynek udoskonaloną wersję tej aplikacji – Artstudio Pro, która zawiera wiele nowych funkcji i ulepszeń. Prace nad tą wersją trwały ponad dwa lata.

 

aplikacja łódzkiej firmy

Aplikacja zawiera setki wbudowanych zasobów, a dodatkowo użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do milionów pędzli, wzorów, gradientów, próbek kolorów i czcionek. Umożliwia ona pracę z wieloma dokumentami, obsługuje duże rozmiary płótna i nieograniczoną liczbę warstw. Optymalizacja zapewnia płynną pracę nawet przy dużych płótnach. Opcje edycji zdjęć opracowane zostały we współpracy z profesjonalnymi fotografami. Każda funkcja została przetestowana w kilku scenariuszach i warunkach oświetlenia. Wszystkie ulepszenia zapewniają płynniejszą obsługę pracy i lepszą jakość kreowanych obrazów.

 

Promocja aplikacji w AppStore

ArtStudio Pro zostało docenione przez znanego potentata branży elektronicznej – firmę Apple – jest promowane na stronie głównej w App Store w wielu krajach, w tym w USA.

Nowe wersje aplikacji, zawierające dodatkowe funkcje i poprawki błędów, są wydawane co 2–3 tygodnie. Gwarantuje to użytkownikom najwyższą jakość, niezawodność i kompatybilność z każdym urządzeniem produkowanym przez Apple.

 

Aplikacja Lucky Clan

Lucky Clan powstała w 2010 roku. Wkrótce trafiła do inkubatora Bionanoparku, w którym ma swoją siedzibę. Firma współpracuje z wieloma partnerami zagranicznymi, głównie z USA i Wielkiej Brytanii. Obecnie koncentruje się na dalszym i intensywnym rozwoju swojej sztandarowej aplikacji ArtStudio Pro.


Źródło: Informacja przesłana przez samorząd