Grammatik, ELDO i Jotuze w akcji

Łódzkie Centrum Wydarzeń i klub Scenografia zapraszają na koncert legendarnej grupy!

Po świetnie przyjętych koncertach Grammatika na Openerze i Hip Hop Kempie ELDO rusza tej jesieni w trasę upamiętniającą okrągły jubileusz pracy twórczej. Dokładnie 20 lat temu w warszawskim klubie Remont miał miejsce debiut sceniczny rapera, który wystąpił wtedy u boku kolegów z grupy Edytoriał. Po dwóch dekadach ELDO jest jedną z ikon polskiej kultury hip hop. Na swoim koncie ma autorstwo ponad 10 długogrających albumów, z których wiele ma w Polsce status klasycznych oraz setki zagranych koncertów, a 20. rok nieprzerwanej obecności na scenie czyni go jednym z najdłużej aktywnych raperów w Polsce.

 

W ramach trasy „20 lat mikrofony w rękach” na scenach 6 polskich miast będzie można usłyszeć najważniejsze utwory z dyskografii rapera i nie tylko. Na każdym z koncertów pojawi się także Jotuze – współzałożyciel Grammatika – z którym ELDO wykona numery legendarnego już warszawskiego składu. Zza konsolety wesprze ich Daniel Drumz, a to wszystko z akompaniamentem 4-osobowego instrumentalnego bandu.

Łódź jest piątym miastem, które odwiedzą członkowie zespołu Grammatik. 16 grudnia zagrają swoje największe przeboje w klubie muzycznym Scenografia przy Zachodniej 81/83. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 21.00. Przed i po koncercie swój set zaprezentuje wszystkim dobrze znany DJ Bartech.

 

Bilety w przedsprzedaży w cenie 35 zł dostępne od 19.10.2017 r. od godziny 12.00 na stronie internetowej. Od 24 października bilety będą dostępne również w Łódzkim Centrum Wydarzeń przy ul. Piotrkowskiej 87.  Od 11 grudnia bilety dostępne w cenie 45 zł.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd