Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe zaprasza seniorów

Już po raz trzeci osoby powyżej sześćdziesiątego roku życia będą miały okazję spotkać się, pobawić oraz skorzystać atrakcji oferowanych przez Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Aquasfera”.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza olsztyńskich seniorów do udziału w imprezie  „Aqua Aktywny Senior” W niedzielę (19 listopada) w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Aquasfera” na uczestników czekać będzie szereg atrakcji, wszystkie przygotowane specjalnie z myślą o potrzebach osób powyżej sześćdziesiątego roku życia.

 

W programie m.in. występ chóru „Pasjonata”, pokaz tańca „Grupy tanecznej z Wigorem”, pokaz ratownictwa i nauka udzielania pierwszej pomocy, pokaz mody seniorów w stroju sportowym. Dodatkowo można będzie podziwiać wystawy rękodzieła, wystawy malarskie i fotograficzne przygotowane m.in. przez przedstawicieli Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Akademii Trzeciego Wieku. W trakcie imprezy zaplanowano również konkursy wiedzy o Aquasferze, z nagrodami oraz słodki poczęstunek od Lightboxa i Restauracji Laguna.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd