Nabór do „Visit Olsztyn” 2018

 

Atrakcyjna oferta noclegowa oraz zniżki w punktach partnerskich to propozycja dla turystów w ramach programu promocyjnego Olsztyna. Kolejne podmioty mają szansę dołączyć do akcji „Nocujesz-zyskujesz”.


– Idea miejskiego pakietu lojalnościowego jest prosta – wyjaśnia dyrektor Biura Promocji, Krzysztof Otoliński. – Turyści biorący udział w akcji zyskują 25 proc. zniżki na wszystkie atrakcje oferowane przez CRS Ukiel, Aquasferę oraz Planetarium oraz liczne rabaty u partnerów akcji.

Obecnie w bazie noclegowej programu znajduje się 16 hoteli i pensjonatów. Miasto chce poszerzyć listę o następne lokalizacje i zaprasza do współpracy kolejnych przedsiębiorców.

– Nabór do akcji ma dwojaki charakter – dodaje Otoliński. – Z jednej strony do projektu mogą dołączać obiekty noclegowe, z drugiej zaś podmioty, które chcą zostać partnerami akcji oferując zniżki w swoich obiektach.


Wnioski można składać do 15 stycznia 2018 r. w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Olsztyna, pok. 20 pl. Jana Pawła II 1, 10-101 Olsztyn lub mailowo na adres:promocja@olsztyn.eu. Szczegółowe informacje na temat akcji „Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz” można znaleźć na stronie internetowej.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd