Otwórz własną działalność lub poszerz wiedzę

 

Doświadczeni eksperci podpowiedzą, jakie są dostępne na rynku rozwiązania i możliwości dla osób, które marzą o własnym biznesie.

– Młodzi przedsiębiorcy często potrzebują pomocy w postaci profesjonalnego doradztwa – mówi przedstawiciel Res Oeconomica. –Spotykamy się więc z osobami, które chcą otworzyć własną działalność i dzielimy się z nimi swoim doświadczeniem biznesowym.

 

Warsztaty pod nazwą "Zostań Przedsiębiorcą" mają poszerzyć wiedzę z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, pozyskiwania finansowania, w tym dotacji unijnych, zarządzania finansami firmy, rozliczania podatków. Warsztaty odbędą się w środę, 27 września, o 16.00 w sali 119 olsztyńskiego ratusza. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza internetowego.

To już trzecie spotkanie organizowane we współpracy Urzędu Miasta Olsztyna z firmą Res Oeconomica Sp. z o.o., reprezentowaną przez zespół doradców finansowych, świadczących usługi pośrednictwa finansowego dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd