IV Rajd Samochodowy

Zapraszamy do udziału w IV Rajdzie Samochodowym „Śladami Republiki Ostrowskiej”, który odbędzie się 11 listopada 2017 roku. Start i meta Rajdu zlokalizowana będzie na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim. Start o godzinie 8.45. Biuro Rajdu czynne od godziny 8.00 w dniu imprezy.

Ideą organizacji Rajdu jest uczczenie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, a także podkreślenie historycznej roli Republiki Ostrowskiej. Trasa Rajdu zostanie przygotowana przez Automobilklub Ostrowski, który jest współorganizatorem imprezy. Trasa będzie wiodła przez powiat ostrowski. Po drodze trzeba będzie odpowiedzieć na pytania związane z Republiką Ostrowską, a na Punktach Kontroli Przejazdów wykonać określone zadania sprawnościowe. Dla najlepszych załóg przygotowano puchary. Wyróżnieni zostaną także najlepsi w teście wiedzy historycznej. Na wszystkich będzie czekać poczęstunek.

Regulamin Rajdu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce „IV Rajd Samochodowy Śladami Republiki Ostrowskiej” na stronie internetowej.

Zgłoszenia załóg przyjmowane są jeszcze do 9 listopada 2017 roku.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd