Płock: IV. Edycja Targów Seniora

W płockiej Orlen Arenie odbędzie się czwarta edycja Płockich Targów Seniora zorganizowana przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płocku, Urząd Miasta Płocka oraz Centrum Widowiskowo-Sportowe Orlen Arena. Impreza skierowana jest głównie do najstarszych mieszkańców miasta, mile widziani są jednak wszyscy zainteresowani profilaktyką zdrowotną i zdrowym stylem życia.

Podczas wydarzenia, na którym pojawi się około 80 wystawców będzie można pogłębić wiedzę dotyczącą  profilaktyki zdrowotnej, zdrowej żywności i suplementacji, poprawy urody i funkcjonowania organizmu. Dostępna będzie również właściwa dla dedykowanej grupy wiekowej strefa rozrywkowa oraz gastronomiczna. Wystąpią Zespół Pieśni i Tańca „Wisła”, Orkiestra Dętej OSP z Bielska, Zespół Ludowy „Grzybowianki”, grupy taneczne z Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku, a także grupy artystyczne przy Stowarzyszeniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Płocku i Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Targi będą czynne w godzinach 12:00 – 18:00. Później będzie można zobaczyć widowisko przygotowane przez Teatr Widmo Ognia, a także uczestniczyć w koncercie Trubadurów i zabawie tanecznej prowadzonej przez najstarszą didżejkę w Polsce – DJ Wikę. Wstęp bezpłatny.

Patronat honorowy nad Płockimi Targami Seniora objął Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski.