W sobotę Gala Sportów Walki

Już po raz piąty w Polkowicach odbędzie się Zawodowa Gala Sportów Walki Extreme Energy Time. W ringu zaprezentują utytułowani zawodnicy z kraju i zagranicy. Patronat nad imprezą objął Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Nie lada gratka czeka miłośników sportów walki w regionie Zagłębia Miedziowego. Już 2 grudnia w Polkowicach odbędzie się Zawodowa Gala Sportów Walki Extreme Energy Time. Tegoroczne zawody zostaną przeprowadzone w formule k-1. Do Polkowic przyjadą m.in. Dominik Zadora, czterokrotny mistrz Polski Muay Thai, zdobywca Pucharu Świata WKF, zawodowy mistrz Europy, Yuriy  Bybochkin, znany głownie z występów w MMA czy Jarosław Zawodni, doświadczony zawodnik, który ma na swoim koncie ponad 100 stoczonych walk. Podczas gali barwy Polkowic będą reprezentować Kacper Muszyński, Fabio Di Lalla, Mariusz Skupin i Patryk Kłak.

 

– Przed nami bardzo ciekawa impreza. Kibice zobaczą atrakcyjne walki, w których o zwycięstwo powalczą jedni z najlepszych zawodników w kraju i Europie. Serdecznie zapraszamy na galę wszystkich mieszkańców Polkowic i regionu Zagłębia Miedziowego – mówi Bartosz Muszyński, trener polkowickiej Armii.

Wydarzenie odbędzie się już 2 grudnia w hali przy ul. Dąbrowskiego 1 A w Polkowicach. Bilety w cenie od 50 zł. Wejściówki do nabycia w sieci siłowni FIT Arena,  Klubie Armia Polkowice oraz portalu internetowym.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd