Polkowice. Prezydent RP odwiedzi region

Andrzej Duda przyjedzie do Polkowic. Głowa państwa spotka się z mieszkańcami regionu 20 stycznia, czyli w ten piątek. Wizyta zaplanowana jest o 18.00, wcześniej prezydent będzie uczestniczył w otwarciu nowej linii produkcyjnej w Hucie Miedzi Głogów. Stamtąd uda się bezpośrednio do hali sportowej w Polkowicach.

– Pan prezydent wyraził taką wolę i potwierdziła to kancelaria, że przyjedzie spotkać się z mieszkańcami powiatu polkowickiego. Spotkanie odbędzie się w hali sportowej przy SP2 o godz. 18.00. Bardzo proszę, aby osoby, które są zainteresowane tym spotkaniem przybywały na halę co najmniej z godzinnym wyprzedzeniem czasowym i ze względu na zasady bezpieczeństwa nie miały ze sobą dużych pakunków, toreb czy plecaków. Wchodzący będą poddani kontroli właśnie ze względu na bezpieczeństwo – mówi starosta polkowicki Marek Tramś, który wysłał zaproszenie prezydentowi.

Według planów Andrzej Duda ma spędzić w Polkowicach godzinę. Na spotkanie mogą wejść również mieszkańcy spoza powiatu polkowickiego.