Zapewnij sobie poczucie niezależności i swobody

 

Własny dom to poczucie niezależności i swobody. Jest również miejscem, w którym można zapuścić korzenie i zapoczątkować rodzinne tradycje. Zwykle budowa domu ze względu na koszty i czas odkładana jest na później. Tymczasem nie musi być to wcale takie trudne. Dodatkowo nowe, gotowe domy na sprzedaż coraz częściej oferują deweloperzy.

Rynek mieszkaniowy w Polsce bije rekordy pod względem liczby sprzedawanych, ale też budowanych domów. Wraz ze wzrostem zainteresowania, rosną również ceny działek budowlanych, materiałów budowlanych oraz wykonawstwa. Przyszli inwestorzy powinni przygotować się także na wyzwania formalne oraz logistyczne – zakup odpowiedniej działki, uzyskanie pozwoleń, znalezienie i umówienie poszczególnych podwykonawców. Budowa domu wymaga zatem dużego zaangażowania,  poświęcenia czasu i kontrolowania budżetu.

Alternatywnym rozwiązaniem jest zakup domu, który oferują deweloperzy. Oferta domów szeregowych i wolnostojących budowanych na przedmieściach miast jest z roku na rok coraz większa, a ceny za metr kwadratowy często bywają bardziej atrakcyjne niż lokali mieszkalnych w mieście.

– Kupienie domu wybudowanego przez dewelopera to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Jako firma z bogatym doświadczeniem posiadamy zaufanych wykonawców, otrzymujemy atrakcyjne ceny za materiały budowlane, a co najważniejsze to my jesteśmy odpowiedzialni za odpowiednią jakość budowanego domu – klient otrzymuje 5-letnią rękojmię – mówi Dyrektor Pionu Marketingu oraz Sprzedaży w J.W. Construction Holding SA Małgorzata Ostrowska.

Źródło: Informacja z serwisu infoWire.pl

kup artykuly platne