Zaprezentuj swój pomysł!

 

Jak wcielić w życie pomysł na start-up lub udoskonalić już działający biznes z branży technologicznej podpowiedzą specjaliści w czasie Startup Day już 19 października. Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Studyinn Foundation oraz Fundacja Think! zapraszają początkujących przedsiębiorców na warsztaty z mentorami w warszawskim Google Campus. To niepowtarzalna okazja, żeby zaprezentować swój pomysł, porozmawiać z ekspertami i wziąć udział w konkursie na najlepszy start-up.

Startup Day to jednodniowe warsztaty skierowane do autorów zarówno już funkcjonujących rozwiązań, jak i pomysłów na etapie modelu biznesowego. Podczas kilku godzin pod okiem doświadczonych mentorów m.in. z banku Citi Handlowy start-upy z segmentów fintech, IT&security oraz branży kreatywnej będą miały możliwość dopracowania strategii rozwoju swojego biznesu.


Osobom z pomysłem na start-up eksperci z różnych branż pomogą w stworzeniu modeli biznesowych, sprzedażowych, jak również precyzowaniu grupy docelowych odbiorców. Projekty bardziej zaawansowane otrzymają wsparcie mentorskie dotyczące m.in. określenia kanałów dystrybucji, metod promocji, komunikacji czy dalszej strategii rozwoju. To również okazja do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych.

„Jako bank wspierający przedsiębiorczość chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem z młodymi ludźmi, którzy chcą wprowadzić w życie swój pomysł na biznes. Startup Day to doskonała okazja, żeby przedyskutować ze specjalistami swoje wątpliwości i zadać pytania, w jaki sposób rozwijać swój pomysł” – mówi Grzegorz Dąbrowski, szef Bankowości Przedsiębiorstw w banku Citi Handlowy.

Do konkursu zgłaszać się mogą osoby pomiędzy 16. a 30. rokiem życia. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej. Po wstępnej selekcji autorzy najlepszych pomysłów zostaną zaproszeni do zaprezentowania swoich rozwiązań w trakcie Startup Day, który odbędzie się 19 października w Google Campus w Warszawie.

Projekt inauguruje Program Rozwoju Przedsiębiorczości, którego celem jest wsparcie młodych osób w realizacji swojego pomysłu na biznes.

Źródło: