Infogmina zaprasza do udziału w wydarzeniu!

 

Rozpoczęła się rejestracja uczestników II Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbędzie się 23–24.10.2017r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2Arena pod Rzeszowem. Inicjatorem i głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a współorganizatorami: PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. i Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu przy honorowym patronacie Prof. Jerzego Buzka. W tym prestiżowym wydarzeniu wezmą także udział przedstawiciele Infogminy.

II Forum Inteligentnego Rozwoju to innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych filarów polskiej perspektywy inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. Wydarzenia skupia liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek innowacyjnej, polskiej gospodarce.

Podczas II Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się ponad 20 konferencji skupiających się wokół motywu przewodniego wydarzenia – „Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju”. Cenieni eksperci będą debatować o problemach i wyzwaniach dla polskiego biznesu, samorządu i szkolnictwa wyższego. Miło nam poinformować, że Infogmina objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej szczegółów o II Forum Inteligentnego Rozwoju można znaleźć na stronie internetowej. Szczegółów dotyczących czynnego udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju i targach goPL2020 udziela Kierownik Projektu Łukasz Gamrot pod numerem telefonu 534 647 693 i adresem mailowym lukasz.gamrot@ircentrum.pl

Rejestracja i udział w wydarzeniu są bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie organizatora. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Do zobaczenia na wydarzeniu!