Zuckerberg, Gortat i Przegalińska opowiedzą, jak przekuć pasję w sukces

 


  • 12 czerwca w łódzkiej hali EXPO odbędzie się Konferencja ABSL Talks


  • To nowa inicjatywa skierowana do wszystkich poszukujących inspiracji i szansy rozwoju


  • Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać ekspertów z różnych dziedzin

 

Co łączy Randi Zuckerberg, Marcina Gortata i Aleksandrę Przegalińską? Całą trójkę, i nie tylko, usłyszysz już 12 czerwca w ramach Konferencji ABSL Talks – wydarzenia, w którym znane postacie z różnych branż opowiedzą o tym, jak przekuć pasję w sukces.

ABSL Talks to nowa inicjatywa skierowana do wszystkich poszukujących inspiracji i szansy rozwoju. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać ekspertów z różnych dziedzin, którzy nie boją się wykraczać poza schemat, dążąc do realizacji swoich marzeń i celów. W swoich wystąpieniach goście poruszą tematy ze świata biznesu, nowych technologii, sportu i podróży. Całe wydarzenie zakończy after party w specjalnie przygotowanej strefie chillout.

Głównym gościem konferencji będzie Randi Zuckerberg, założycielka i dyrektor generalny Zuckerberg Media, butikowej agencji marketingowej i produkcyjnej.

Na ABSL Talks wystąpią również: koszykarz Marcin Gortat, ekspert od social media i online marketingu Yuri Drabent, trenerka biznesowa Sylwia Królikowska, dziennikarz i fotograf podróżniczy Tomasz Michniewicz, manager bankowy i ekonomista Sławomir Lachowski czy badaczka z amerykańskiego MIT Aleksandra Przegalińska. Całe wydarzenie poprowadzi Karol Paciorek, youtuber znany ze swojego kanału „Lekko Stronniczy”.

ABSL Talks chce inspirować jak najszerszą publiczność przygotowując różnorodną tematykę wystąpień. Więcej informacji o wydarzeniu i biletach dostępnych jest na stronie wydarzenia.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd