W programie cykl spotkań z kulturą i sztuką

   • We Włocławku rusza projekt „Zainspirowani bogactwem włocławskiej kultury”
  • W jego ramach odbędą się spotkania z kulturą i sztuką, warsztaty dziennikarskie i taneczne
  • To inicjatywa grupy „Twardzielki” oraz Lokalnej Grupa Działania Miasto Włocławek 

Nieformalna grupa „Twardzielki” oraz Lokalna Grupa Działania Miasto Włocławek serdecznie zapraszają do udziału w projekcie finansowanym z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka pt. „Zainspirowani bogactwem włocławskiej kultury”.

Wśród propozycji kierowanych do młodych i dorosłych mieszkańców Włocławka znajdują się: cykl spotkań w miejscach związanych z szeroko rozumianą włocławską kulturą i sztuką, warsztaty dziennikarskie i taneczne.

Uczestnicy będą mieli możliwość obejrzenia nie tylko spektaklu czy wystawy, ale również meczu piłkarskiego czy występu lokalnego artysty. Odbędą się również warsztaty dziennikarskie, na których fotoreporterzy i dziennikarze włocławskich mediów zapoznają uczestników z tajnikami swojego rzemiosła. Dzieci i dorośli będą mieli możliwość rozwinięcia swoich tanecznych pasji i zainteresowań korzystając z zajęć prowadzonych przez doświadczonego trenera tańca.

Spotkania będą trwały od 1 kwietnia 2017 do 30 stycznia 2018 r., podczas każdego miesiąca przewidziany jest udział w ok. 2 imprezach (w zależności od terminów wystaw, koncertów, warsztatów tematycznych).

Więcej informacji w Biurze Lokalnej Grupy Działania Miasto Włocławek (ul. Piekarska 6) oraz pod numerem telefonu 505 991 392.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd