Szef resortu odpowiada na interpelacje Andruszkiewicza

 

Wielkie zainteresowanie internautów oraz użytkowników Twittera, wzbudziła odpowiedź ministra rolnictwa i rozwoju wsi Jana Ardanowskiego na interpelacje poselskie dotyczące ubiegłorocznych prac resortu przez Adama Andruszkiewicza. Pytania, które skierowano do ministra rolnictwa i rozwoju wsi były szeroko zakresowe. Dotyczyły tego, jak wygląda podsumowania prac ministerstwa oraz wskazania prac, które są dla resortu priorytetowe. Rozbudowane pytania nie skłoniły jednak szefa resortu do wyczerpującej odpowiedzi.Jak zauważają media, odpowiedzi ministra rolnictwa i rozwoju wsi Jana Ardanowskiego na interpelacje nadeszła 8 stycznia, a więc już po tym, jak Adam Andruszkiewicz został w ministerstwie cyfryzacji nominowany na stanowisko sekretarza stanu.

– Takie heheszki sobie urządzają – skomentował odpowiedź ministra rolnictwa i rozwoju wsi Jana Ardanowskiego na interpelacje poselskie Adama Andruszkiewicza Borys Budka.

– Tym ludziom władza kompletnie odbija. Arogancja i buta PiS przekracza kolejne granice – uznał szef klubu PO Sławomir Neumann.

kup artykuly platne