Polski Ślad Abroad za granicą

 

Polski Ślad to certyfikat, który jest przyznawany przedsiębiorcom kierującym się w biznesie patriotyzmem ekonomicznym. Ma więc promować i wyróżniać polskie firmy za granicą. Choć nie jest to nowość, do tej pory był dostępny wyłącznie dla przedsiębiorstw działających na terenie Polski.

– Chodzi o to, aby Polski Ślad Abroad nie tylko stanowił impuls do rozwoju danej firmy poza granicami Polski, ale też zależy nam na tym, by budować pozytywne skojarzenia między polskością i jakością oraz promować modę na polski biznes w skali międzynarodowej – zaznaczył prezes Polskiego Śladu Maciej Gnyszka.

Jak wyjaśnili twórcy certyfikatu, Polski Ślad Abroad obejmuje ekonomiczne działani Polaków oraz osób polskiego pochodzenia, które z Polską się utożsamiają prowadząc firmy za granicą.

– Znak ma na celu podkreślenie kulturowej łączność biznesu z Polską i wyróżnienie polskich przedsiębiorców, aby mogli rozpoznawać się na zagranicznych rynkach, współpracować i efektywniej konkurować z lokalnymi firmami – wskazano.

kup artykuly platne