10. jubileuszowa edycja konferencji Rozwiązania HR

 

5 października 2017 roku, w hotelu Marriott, w Warszawie odbędzie się jedno z największych w Polsce spotkań przedstawicieli działów HR. Podczas 10. jubileuszowej edycji konferencji Rozwiązania HR odbędą się wystąpienia, warsztaty, prezentacje kluczowych rozwiązań i narzędzi dla branży HR.

Kiedy w roku 2010 powstał pomysł i założenia do pierwszej edycji konferencji, organizatorzy wskazali, że od działu HR wymaga się szybkich ale też przemyślanych działań, które przenikają się ze zmianami gospodarczymi, technologicznymi i prawnymi. To oczekiwanie jest dziś jeszcze bardziej aktualne. Może zmiany zachodzą szybciej. Pewnie dopiero teraz naprawdę doświadczamy, co znaczy rynek pracownika. Zdecydowanie też częściej rozmawiamy o technologii. Trendy, nowe rozwiązania i wyzwania, przed którymi stoją aktualnie działy HR, stały się punktem wyjścia do przygotowania programu jubileuszowej konferencji Rozwiązania HR. Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji dostępnym na stronie internetowej.

Organizatorzy, wspólnie z partnerami, przygotowali dwanaście wystąpień. Podczas jednego dnia, w ramach sesji plenarnych oraz trzech ścieżkach tematycznych, poprowadzone zostaną wystąpienia, krótkie warsztaty, interaktywne spotkania z ekspertami. Wszystko po to, aby uczestnicy mogli uzyskać odpowiedzi na pytania, z którymi zmagają się w życiu zawodowym oraz praktyczną wiedzę jak działać na zmieniającym się rynku. Wystąpienia proponowane w programie 10. edycji Rozwiązań HR ujęte zostały w ramach trzech ścieżek tematycznych: "HR Ewolucja/Rewolucja", "Social/Innowacyjność" i "Technologie HR". Ponieważ jest to jubileuszowa konferencja, organizatorzy przygotowali niespodzianki, konkursy i nagrody. To również czas kiedy można będzie spotkać autorów publikacji wydanych przez Wolters Kluwer Polska a same książki nabyć w atrakcyjnych cenach.

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Podobnie jak w poprzednich latach, do współpracy zaproszone zostały firmy, które są parterami dla działów HR i oferują przemyślane i innowacyjne rozwiązania.

Konferencja skierowana jest do dyrektorów, managerów oraz kierowników działów: HR, szkoleń, rozwoju, kadr i płac. Dla przedstawicieli działów HR udział w konferencji jest bezpłatny (z wykluczeniem firm konsultingowych, szkoleniowych i doradczych).

Liczymy na to, że również w tym roku program konferencji spotka się z Państwa zainteresowaniem. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie.

Źródło: